• 0
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Bvlgari Le Gemme Calaluna EDP 100ML Bayan Parfüm

Ürün Fiyatı :
2.200,00
Ürün kodu :
BL4385
Marka :
Bvlgari
Stok Durumu :
VAR

Sütsü, oldukça garip, neredeyse kameri özelliğiyle, ay taşı en şiirsi taşlardan birisidir. Calaluna bu hafif opak ve sütsü görünüşü sandal ağacı, kakule izlerinin senfonisinde ve yumuşak ve bademsi güneş çiçeğinde ifade ediyor. Güçlü olduğu kadar şaşaalı bir parlaklıkla uzatılan bir ana nota armut vurgusunun bu ışık gölge burun piramidinin kadifesini zenginleştirdiği amberinkidir.  
İsmi Sanskritçe ‘shandra lanti’ ya da ayın ışınından gelir. En güzel ay taşlarını sunan bir ada olan bir Seylan efsanesi en yakın yıldızımızın ışınlarının sihirli güçleri olan bir taşa nasıl dönüştüğünü anlatmaktadır… Mavismi ya da beyazımsı yansımalarına ışığın dağılmasından oluşan bir ağ yaratan ve benzersiz parıltısını oluşturan tunç parlaklığı neden olur.  
Venüs’le yakın bağ kuran Romalılar ona Ayın Köpüğü diyerek, gizemli, manyetik ve duygusal kadınsılığına hürmet ediyorlardı. Özellikleriyle kendine güvenli bu taş kadınları korur ve doğurganlıklarını artırır. Cezbedici ama gizli parfüm, Calaluna kadınsılığın gizemiyle yankı yapmaktadır.

Daha önce yorum yapılmamış!.BENZER ÜRÜNLER