0 (552) 222 22 32
  • Yeni
  • Fırsat
  • Ücretsiz Kargo

Bvlgari Le Gemme Lilaia EDP 100ML Bayan Parfüm

  • Bvlgari
  • BL4387
  • VAR

3.900,00
Ürününüz 1 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
Baharın özünün coşkun titreşimleriyle, bitki ve çiçek arasında oynayan, Lilaia’nın parlak belirtileri bu çok yeşil, neredeyse çıtır öz suya beklenmedik bir yumuşaklık taşıyor. Ezildiği zaman yaprakları şiddetli bir şekilde aromatik olan fıstık ağacına benzeyen zarifçe şık bir Akdeniz bitkisi olan çam sakızını ve odunsu reçineli işaretleri doğal dünyadaki mevcut benzeri olmayan asil kasnı otunu birleştirmektedir. Nane şekeri, turunç ve hafif dumansı, çimsi tütün benzeri krema izleriyle, iyice sızan mandalina ve portakal yapraklarının kokusuyla karışmış, başka bir şeye benzemeyen aromaları var. 
MS 1. Yüzyılda, Yaşlı Plinius “kristalin saydamlığını ve havanın kendine has yeşilini birleştiren” bu taşın istisnai saflığını övmüştü. Hafifçe altın rengi, peridot haçlıların şarktan geri getirdikleri “zümrüttü”. Koruyucu muskalarda tercih edilen bir taş olan peridot her zaman taşıdığı yaşam enerjisini iletmesi ve beden ve ruha uyum getirmesiyle ünlü olmuştur.  
Yüzyıllarca öncesinde, firavunlar peridotu en değerli lahitlerini süslemek için kullanmışlardı çünkü onu yaşam ve yeniden canlanmanın sembolü olarak görüyorlardı. İlk görüşte tutkulu aşkı uyandırabildiği de iddia ediliyordu. Cleopatra büyük miktarlarda kullanmıştı… Peridotların en güzel koleksiyonu, Türkiye’deki Topkapı Sarayında bulunmaktadır: Sadece Bayram tahtında 954 tane vardır.


ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA;

Parfümbank'tan alacağınız ürünler %100 orijinal olup distribütör firmalar tarafından ithal edilmektedir. Ürünlerimiz, marka sahibi veya ithalatçı distribütör firmaların garantisi altındadır. Siparişiniz, ödemesi onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürünlerimiz, size jelatini açılmamış ve ambalajlı kutusunda faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Beklenmedik durumlarda, sorunlu ürün veya ürünlerle karşılaşırsanız; paketi kesinlikle teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız. Yasal olarak kozmetik ürünlerini iade edebilmenin koşulu ; ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmasıdır. Deneme amaçlı da olsa kullanılan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan , tahrip etmeden , bozmadan, ürünü deneme amaçlı da olsa kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade ürünü, adınıza yazılan fatura ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO 50 TL ve üzeri
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
%100 ORİJİNAL
%100 ORİJİNAL Firmamız garantisi ile
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile
,

© 2023 PARFÜMBANK Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.