• 0
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Bvlgari Le Gemme Selima EDP 100ML Bayan Parfüm

Ürün Fiyatı :
2.200,00
Ürün kodu :
BL4384
Marka :
Bvlgari
Stok Durumu :
VAR

Antik çağlardan beri Akik; yaşamı, refahı ve zenginliği temsil eder. Diğer kırmızı taşlardan farklı olarak, enerjinin gücünü arttırmak ve dışa vurmak yerine öfke gibi duyguları sakinleştirerek enerjiyi absorbe etmektedir. Akik; kıskançlık, hiddet ve dargınlık gibi negatif duyguların yerini, yaşama aşkının almasını sağlamaktadır. Canlılık ve motivasyon kazandırır, yaratıcılığı arttırır ve en olağanüstü hedeflerin dahi başarılmasına yardımcı olur. 
Kokunun ismi Arapçada “huzurlu ve sakin” anlamına gelen kelimeden doğmuştur. Güzel kokularla aşılanmış merhemler ve Oryantal kokularla, bizleri Babil’in kışkırtıcı ve çekici dünyasına çekmektedir. 
Gizemli Arap gecelerinin zarif ve egzotik parfümü parıltılı Akik’in ilhamı kadar gösterişli ve şehvetlidir. Bağımlılık yaratan Arap gecelerine olan yolculuğun merkezinde, leziz Oryantal safran gülü, kadifemsi kucaklamasıyla şekerli hurma ve bol baharatlı üst notalar bulunuyor. Kırmızı biberin coşkulu, yoğun ve mükemmel ateşi, kadifemsi hurmanın hedonistik izleri ; Bulgar gülü esansının yoğunluğunu attırıyor.

Daha önce yorum yapılmamış!.BENZER ÜRÜNLER